Skup i wycena brylantów:

grafika_brylanty2

Profesjonalny skup i wycena  brylantów diamentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jakie mają w stosunku do nas nasi klienci, zapewniamy profesjonalny skup i wycena brylantów i drogocennych przedmiotów w atrakcyjnych cenach. Brylanty, kamienie szlachetne oraz biżuteria, to często przedmioty o naprawdę sporej wartości. Zadbane, przekazywane z pokolenia na pokolenie, stanowiące pamiątkę rodzinną, często otoczone są prawdziwą czcią, przez co ich wartość jeszcze wzrasta. Nic więc dziwnego, kiedy znajdziemy się w trudnej sytuacji finansowej, to właśnie pomysł sprzedaży brylantów lub drogocennej biżuterii, pojawia się jako jeden z pierwszych w naszej głowie. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym pracują profesjonaliści, którzy zaproponują Ci satysfakcjonującą cenę za twoje przedmioty, odwiedź nasz skup brylantów mieszczący się przy ulicy Marszałkowskiej 60 lok 90 w Warszawie.

Prowadzimy nie tylko skup brylantów, skupujemy także wiele innych, drogocennych przedmiotów, wykonanych ze szlachetnych kamieni i metali. Jeśli Twoja sytuacja materialna uległa pogorszeniu, lub chcesz pozbyć się drogocennych przedmiotów, oferujemy skup brylantów, złota, srebra, platyny i monet. Płacimy najlepiej w Warszawie, skupując także biżuterię antykwaryczną. Nasz skup brylantów i biżuterii przyjmuje także biżuterię uszkodzoną, uczciwie płacąc za to, co do nas przyniesiesz.

Na życzenie klienta, prowadzimy również przechowalnię kosztowności. Jeśli chcesz przechować drogocenne przedmioty w bezpiecznym miejscu, możesz być pewien, że przyniesienie ich do naszego lombardu będzie równoznaczne z zapewnieniem im bezpieczeństwa oraz odpowiednich warunków przechowywania w atrakcyjnej cenie. Jedną z największych zalet, jakimi może poszczycić się nasz renomowany skup brylantów jest to, że sprzedaż odbywa się w nim szybko i sprawnie. Nasi klienci otrzymują pieniądze od ręki, w w przypadku dużych sum, zapewniamy zapłatę nawet tego samego dnia. Dzięki temu, każdy, kto potrzebuje pieniędzy szybko i w uczciwej cenie, z pewnością będzie zadowolony, odwiedzając nasz skup brylantów.

 

Tel: 883 997 791
ul. Marszałkowska 60 (domofon nr 90)
00-545 Warszawa